Не довіряєте кадрових агентств по підбору персоналу? Їх співробітники здаються вам упередженими? Вам хотілося б, щоб всі ваші достоїнства були оцінені абсолютно об’єктивно?

Искусственный интеллект займётся подбором персоналаМожете розраховувати, що незабаром вас і інших претендентів на обрану вакансію буде оцінювати штучний інтелект у вигляді програми HireVue, завдання якого вивчати і обробляти матеріали по кожному кандидату на посаду до найдрібніших деталей під час співбесіди.

Всього у програму закладено 25 000 унікальних видів даних, серед них: аналіз міміки, жестів та інтонації, а також якість відповідей претендента на вакансію. Тому претенденту в разі невдачі (якщо штучний інтелект не відбере його) залишається ображатися на самого себе, що не використовував весь свій потенціал, щоб сподобатися HireVue.

Важко сказати, який все ж відбір більш кращий для претендента на вакансію, але ось те, що роботодавці від такої процедури виграють, безперечно: штучний інтелект відбере з багатьох претендентів тільки самих гідних. HireVue може вибрати потрібного працівника з кандидатів на вакантну посаду навіть через відеозв’язок.

Джерела:

ithelpblog.pro
24gadget.ru