На жаль, в магазині додатків Google Play величезна кількість сміття. Крім цього, є безліч додатків, які принесуть власникам Android-пристроїв більше шкоди, ніж користі. На щастя, компанія Google продовжує боротися з недобросовісними розробниками та шкідливими програмами. Тепер в цьому їй буде допомагати штучний інтелект.

Почне штучний інтелект боротися з тими додатками, які відправляють більше даних, ніж їм варто. Технологія буде розділяти програми на певні групи, розуміючи, до якого типу даних різні групи додатків повинні мати доступ. Спостерігаючи нестандартна поведінка для додатків певних груп, штучний інтелект запропонує працівникам Google перевірити їх.

Приміром, якщо буде помічено додаток-розмальовка, яка запитує доступ до інформації про місцезнаходження користувача і передає її, це викличе підозри. Інша справа – навігаційний додаток. Цілком очевидно, що цьому типу додатків потрібна інформація про місцезнаходження користувача. Зрозуміло, штучний інтелект буде постійно навчатися і вдосконалюватися.

Джерела:
ITHelpBLOG.pro
androidinsider.ru