Фахівцями з Університету Буффало запропонована оригінальна методика біометричної ідентифікації господарів мобільних гаджетів і комп’ютерів. Ключем стане серце господаря. Потрібно лише опинитися поблизу свого пристрою, який заблоковано.

Дослідники створили методику визначення особистості за розміром, руху і формі серця в процесі його роботи. Застосувати для цього вирішили доплерівський радар низького рівня. У безперервному режимі він засвідчує справжність того, хто в кожен момент часу використовує гаджет. Варто відзначити, що сканер особи або ж відбитка пальця дозволяє визначити особу лише один раз — при включенні. Новий датчик працює в постійно робочому режимі. Як тільки господар віддаляється від пристрою, доступ до інтерфейсу блокується.

У даний момент система представляє з себе набір плат, які підключені до комп’ютера. Незабаром автори хочуть зробити пристрій настільки компактним що його можна було б встановлювати, скажімо, в клавіатуру.

Серце допоможе розблокувати смартфон і комп’ютер
Вчені відштовхуються від того, що у здорової, дорослої людини серце залишається незмінної форми. Перевага методики — відсутність необхідності прямого контакту з гаджетом, достатньо лише бути поруч нього. Недолік полягає в тому, що можна непомітно вкрасти мобільний пристрій і тут же розблокувати, поки господар недалеко.

Джерело: newatlas.com