Разработчики S.T.A.L.K.E.R. анонсировали постапокалиптическую игру Fear The Wolves в жанре Battle Royale: с радиацией и мутантами

Українська студія-розробник Vostok Games об’єднала зусилля з компанією Focus Home Interactive з метою створення гри Fear The Wolves в жанрі First Person Shooter Battle Royale.

Fear The Wolves гравці будуть закидатися в зону бойових дій як вовків-одинаків або в складі групи. Але крім звичайних небезпек гравцям також потрібно буде остерігатися ворожої навколишнього середовища спустошеного радіацією Чорнобиля.

Кожне бій спочатку розраховане на 100 гравців. Розробники обіцяють динамічно мінливі погодні умови, а також зміну дня і ночі, що зажадає адаптувати стратегію до нових умов. У процесі гри користувачі зможуть знайти захисне спорядження, яке дозволить їм досліджувати більш небезпечні райони, піддані радіаційного забруднення після Чорнобильської катастрофи. Разом з тим, слід очікувати появи мутованих істот, що блукають по пустки.

Випуск гри Fear The Wolves запланований на 2018 рік. Вона буде доступна на платформах ПК, Xbox і PlayStation One 4. Незабаром очікується запуск програми раннього доступу для ПК.

Джерело: gamewatcher