Разработчики Google Maps тестируют новую летающую панель поиска мест по категориям

В осяжному майбутньому популярний картографічний сервіс Google Maps може отримати достатньо помітне візуальна зміна – нову летючу панель для пошуку місць, що відносяться до певної категорії (АЗС, кафе, ресторани тощо). Новий елемент інтерфейсу зараз тестується у новій бета-версії Google Maps з обмеженим числом користувачів сервісу, повідомляє видання Android Police.

В обозримом будущем популярный картографический сервис Google Maps может получить достаточно заметное визуальное изменение – новую летающую панель для поиска мест, относящихся к определенной категории (АЗС, кафе, рестораны и т.д.). Новый элемент пользовательского интерфейса сейчас тестируется в новой бета-версии Google Maps с ограниченным числом пользователей сервиса, сообщает издание Android Police.В обозримом будущем популярный картографический сервис Google Maps может получить достаточно заметное визуальное изменение – новую летающую панель для поиска мест, относящихся к определенной категории (АЗС, кафе, рестораны и т.д.). Новый элемент пользовательского интерфейса сейчас тестируется в новой бета-версии Google Maps с ограниченным числом пользователей сервиса, сообщает издание Android Police.

Як повідомляється, в оновленій версії кнопка Layers знаходиться в лівому верхньому кутку під рядком пошуку, а відображаються поверх карт «бульбашки» з категоріями відображаються в один ряд з нею. У користувача є можливість прокрутити праворуч, щоб побачити всі категорії, і вибрати потрібну, простою натиснувши на неї. Крім того, доступ до цих категоріями можна отримати з вкладки Explore внизу додатки. Тобто, з точки зору функціональності нічого нового, ця панель просто полегшує доступ до пошуку місць за категоріями.

У нинішній вигляді панель працює вкрай нестабільно і з’являється лише зрідка. Не виключено, що вона є частиною анонсованого на недавній виставці Google I/O великого оновлення сервісу з оновленою вкладкою Explore, функцією підбору ресторанів з використанням машинного навчання, режимом доповненої реальності і вкладкою «Для вас» з персоналізованим списком пам’яток, закладів та заходів поблизу або зазначеному районі.

Джерело: androidpolice