В продуктах компанії Apple виявлена чергова проблема з акумуляторами. Буквально минулого тижня повідомлялося про програму безкоштовного ремонту розумних годин Apple Watch Series 2 з венами, що роздулися батареями. А на цей раз запущена програма заміни батарей для деяких ноутбуків MacBook Pro.

Мова йде про 13-дюймових пристрої MacBook Pro без сенсорної панелі Touch Bar, які були виготовлені в проміжок часу між жовтнем 2016 року та жовтнем 2017 року. У «обмеженої кількості» таких пристроїв зустрічається проблема з відмовою роботи компонентів (яких саме компонентів, не уточнюється), що є результатом роздування вбудованих батарей. Заміна акумуляторів в постраждалих пристроях буде здійснюватися безкоштовно. За даними Apple, ноутбуки з венами, що роздулися батареями не несуть ризику безпеки користувачів.

Так як не всі 13-дюймові ноутбуки Apple MacBook Pro схильні до зазначеної проблеми, власникам таких пристроїв потрібно перевірити, чи поширюється на їх пристрої дію програми з безкоштовної заміни батарей. Для цього потрібно перейти на наступну сторінку на сайті компанії і ввести у відповідне поле серійний номер ноутбука. Якщо ноутбук відповідає вимогам програми, потрібно звернутися у магазин Apple Store або авторизований сервісний центр.

Джерело: Engadget