Ми продовжуємо розбирати супер операційну систему Windows 10. Сьогодні ви дізнаєтеся як включити режим розробника на комп’ютері Windows 10. «Режим розробника» дозволить вам встановлювати на комп’ютер, для тестування і запуску програми і використовувати додаткові функції розробки. Вообщем для всіх тих, хто хоче поекспериментувати і похимичить з Windows 10.

Щоб включити Режим розробника», в нижньому лівому куті екрану відкрийте меню «Пуск». У вікні, натисніть на значок або вкладку Параметри.

Далі, на сторінці «Параметри» натисніть на вкладку — Оновлення і безпека.

Далі, на сторінці «Оновлення та безпека», ліворуч у бічній панелі, перейдіть на вкладку — Для розробників. Тут у вас буде три варіанти:

— Додатки з магазину Windows 10, встановлюються тільки додатки з Магазину Windows 10.

— Завантаження неопублікованих додатків — це установка і запуск або тестування, яке ще не сертифіковане Магазином Windows. Наприклад, це може бути додаток, що використовується тільки всередині компанії.

— Режим розробника дозволяє завантажувати неопубліковані програми та запускати програми з Visual Studio в режимі налагодження.

Далі, після вибору режиму розробника, вам потрібно підтвердити включення опції «Режим розробника», натиснувши на кнопку — ТАК.

Зверніть увагу ! Навіть у разі завантаження неопублікованих додатків встановлювати програми можна тільки з довірених джерел. При установці неопублікованого додатка, ще не сертифікованого Магазином Windows, ви погоджуєтесь, що отримали всі необхідні права для завантаження цього додатка і несете всю відповідальність за будь-які збитки, які можуть виникнути в результаті установки і запуску програми.

Завантаження неопублікованих додатків — більш безпечний варіант, ніж режим розробника, так як ви не зможете встановлювати на пристрій додатки без надійного сертифіката. Крім можливостей, що надаються функцією завантаження неопублікованих додатків, режим розробника дозволяє виконувати налагодження і використовувати додаткові варіанти розгортання. Він замінює вимога Windows 8.1 на наявність ліцензії розробника.

Існує ряд засобів, які ви можете використовувати для розгортання програми з комп’ютера з Windows 10 на мобільному пристрої з Windows 10. Обидва пристрої повинні бути підключені до однієї підмережі за допомогою дротового або бездротового підключення або з’єднані один з одним через USB. При використанні будь-якого із зазначених вище способів буде встановлено пакет програми (APPX-файл); сертифікати встановлені не будуть.