«Позади планеты всей». В Skype добавят возможность получать уведомления о прочтении отправленного сообщения

Бути у ролі наздоганяючого Skype не звикати. В даний час стало відомо про додавання в додаток черговий «важливою» функції, яка сьогодні є практично в кожному месенджері. Мова про можливості отримувати сповіщення про прочитання надісланого повідомлення.

Можливість подивитись, побачив одержувач ваше повідомлення, доступна як в особистому листуванні з тим чи іншим людиною, так і в групових чатах, в яких одночасно можуть перебувати до 20 осіб. Щоб почати користуватися цією функцією треба завантажити останню попередню версію програми (iOS, Android або ПК) з порядковим номером 8.26.76. Коли функція стане доступна всім бажаючим у стабільній версії, поки неясно, але, ймовірно, що чекати доведеться недовго якщо з тестовою не виникне жодних проблем.

Якщо ви хочете читати повідомлення так, щоб співрозмовники не могли про це довідатися, то потрібно скористатися відповідною опцією в налаштуваннях приватності і вимкнути сповіщення про прочитання, або просто включити режим «Невидимка», в якому неможливо відстежити статус. Правда, варто враховувати, що відключивши функцію, ви не зможете дізнаватися статус прочитання своїх повідомлень іншими користувачами.

Джерело: Microsoft