Компанія Opera представила новий мобільний браузер Opera Touch, який створений для тих, хто звик користуватися інтернетом «на ходу». Новий браузер дозволяє управляти інтерфейсом однією рукою, синхронізувати дані з десктопної версією Opera без необхідності введення пароля або логіна і володіє цілим рядом інших корисних функцій.

 

Згідно з дослідженням Opera, проведеного серед американських користувачів смартфонів, 86% респондентів воліють користуватися мобільним інтернетом, тримаючи смартфон в одній руці, будучи при цьому зайнятими інший активністю поїздками в громадському транспорті, прийомом їжі, прогулянками і т. д. Саме тому творці Opera Touch згрупували ключові функції таким чином, щоб вони були на відстані витягнутого пальця», дозволяючи зручно управляти інтерфейсом однією рукою.

Браузер Opera Touch відкривається в режимі пошуку, при цьому після введення запиту він не вимагає яких-небудь додаткових кліків для старту пошуку. Браузер підтримує голосовий пошук і дозволяє сканувати QR і штрих-коди, що спрощує пошук необхідних послуг і товарів. Окремо варто відзначити кнопку швидкого доступу FAB (Fast Action Button), яка завжди знаходиться на екрані браузера і надає прямий доступ до останніх вкладок, пошуку і функцій браузера.

Нова функція Flow дозволяє більш просто синхронізувати дані між мобільних і десктопних браузером на будь-якій операційній системі, використовуючи наскрізне шифрування. Для того, щоб встановити захищений зв’язок, достатньо відсканувати за допомогою Opera Touch спеціальний QR-код, який генерує десктопний браузер Opera.

Після цього користувачеві стає доступна функція Flow, за допомогою якої можна ділитися посиланнями, зображеннями, відео і нотатками між своїми пристроями. Функціональність вже доступна в мобільному браузері Opera Touch і оновленої версії браузера Opera для комп’ютерів.

 

Мобільний браузер Opera Touch вже доступний для Android-смартфонів за наступним посиланням і незабаром стане доступним і для апаратів на iOS.

Джерело: Opera