На цьому тижні стало відомо, що незабаром Google запустить оновлений дизайн веб-версії поштового сервісу Gmail. Після цього в мережі з’явилися перші скріншоти нового дизайну, а сьогодні інсайдери розповіли про режим конфіденційності (Confidential Mode), в якому можна буде відправляти «зникаючі» листа, захищені від копіювання, завантаження, роздруківки і пересилання іншим користувачам.

При відправці листів в даному режимі користувач зможе вибрати термін дії (expiration date) даного листа, після якого він зникне з поштової скриньки одержувача. Для того, щоб остаточне переконатися в тому, що такий лист не потрапить у чужі руки, можна буде навіть захистити його паролем, який потрапить тільки до коректним одержувачам за допомогою SMS.

Нагадаємо, що найбільш помітним зовнішнім зміною нового дизайну стала нова бічна панель праворуч від основного інтерфейсу, в яку можна буде виносити віджети з інформацією з Календаря, менеджера записів Keep або використовувати її для більш зручної роботи з електронними листами.

Також в новій версії дизайну користувачі отримають цілий ряд нових можливостей, включаючи «розумні відповіді» (smart reply), можливість відкладати (snooze) отримання листів і підтримку оффлайн-режиму, при якому з листами можна буде працювати навіть у відсутність доступу до інтернету.

Розробники з Google обіцяють запустити новий дизайн в найближчі тижні, так що досить велика ймовірність того, що дебют оновленого Gmail відбудеться 8 травня на конференції розробників Google I/O 2018.

Джерело: The Verge