Представлена нещодавно редакція операційної системи Windows 10 S націлена на освітні установи і дозволяє працювати тільки з додатками з магазину Windows Store.

Вона з’явиться в наступному місяці разом з ноутбуком Surface Laptop. Відомо, що бажаючі зможуть оновити систему до Windows 10 Pro, до кінця року це можна буде зробити безкоштовно на Surface Laptop.

Тепер Microsoft розширила можливості оновлення. Володарі Windows 10 S з обмеженими можливостями, які користуються спеціальними можливостями системи, зможуть безкоштовно оновити Windows 10 S до редакції Pro, оскільки в ній підтримка цих можливостей більш обширна.

Обновиться до Windows 10 Pro можно бесплатно пользователям с ограниченными возможностями

Така ж пропозиція дійсна для систем Windows 7 і 8.1, користувачі яких при роботі зі спеціальними можливостями можуть безкоштовно оновитися до Windows 10. Ця пропозиція з’явилася ще в 2015 році в момент релізу Windows 10, розробники говорили, що воно буде дійсно обмежений час, але поки можливість безкоштовного оновлення зберігається.

Microsoft не виконує ніяких перевірок, щоб упевнитися у використанні спеціальних можливостей Windows 7 і 8.1, так що оновитися може будь-який бажаючий. Бути може, в компанії хочуть підвищити частку Windows 10 всяку ціну, заробляючи на сервісах та додатках до неї. Компанія обіцяє продовжувати розвивати технології для підтримки людей з обмеженими можливостями і впроваджувати їх в тому числі на універсальні додатки з магазину Windows Store.

Джерело: OSzone.net