Компанія MediaTek анонсувала однокристальну систему MT2621. Новинка призначена для пристроїв інтернету речей.

Конфігурація SoC включає одноядерний процесор на архітектурі ARM7, що працює на частоті 260 МГц, 160 КБ оперативної пам’яті і 4 МБ флеш-пам’яті. Інтегровані ланцюзі обробки сигналу і радіочастотні блоки забезпечують підтримку підключення по NB-IoT Release 14 і GSM/GPRS. Крім того, є засоби для підключення звукових периферійних пристроїв і камери, а також інтерфейс Bluetooth 4.2.

Компания MediaTek представила однокристальную систему MT2621. Новинка предназначена для устройств интернета вещей. Конфигурация SoC включает одноядерный процессор на архитектуре ARM7, работающий на частоте 260 МГц, 160 КБ оперативной памяти и 4 МБ флэш-памяти. Интегрированные цепи обработки сигнала и радиочастотные блоки обеспечивают поддержку подключения по NB-IoT Release 14 и GSM/GPRS. Кроме того, есть средства для подключения звуковых периферийных устройств и камеры, а также интерфейс Bluetooth 4.2.

За словами виробника, MediaTek MT2621 може знайти застосування в розумних датчиках і лічильниках, переносних електронних пристроях і в інших подібних програмах.

Джерело: ixbt.com