NVIDIA не спешит выпускать новые игровые видеокарты из-за слабого спроса со стороны майнеров. У чипмейкера накопилось слишком много старых GPU Pascal

Тільки за останні кілька місяців ми чули безліч пропозицій на тему того, коли ж нарешті NVIDIA представить нове покоління ігрових відеокарт. Зараз більш вірогідними здається осінній реліз, хоча є невеликий шанс на кінець літа. У будь-якому разі оновлення вже якось занадто затягнулося, враховуючи, що перші ігрові моделі Pascal дебютували більше двох років тому. І ось зараз з’явилася ймовірне пояснення ситуації, що склалася.

Якщо вірити публікації Seeking Aplha, причина затримки полягає в майнерах, які охололи до відеокарт NVIDIA. Так, виявляється, що без попиту з боку киберстарателей, з якими ще недавно намагалася боротися NVIDIA (або просто робила вигляд) теж погано. Як повідомляє джерело, один з трьох найбільших AIB-партнерів «зеленого» чіпмейкера (ASUS, Gigabyte або MSI) за занепадання попиту повернув партію з 300 тис. графічних процесорів Pascal. Також повідомляється, що NVIDIA наростила закупівлю мікросхем пам’яті GDDR5. Не виключено, що між цими двома подіями є зв’язок.

Таким чином, NVIDIA вирішила трохи почекати з випуском нових відеокарт, щоб встигнути розпродати всі запаси старих адаптерів без необхідності істотного зниження цін.

Джерело: Seeking Aplha