Компанія Garmin представила чергове оновлення свого трекера активності Vivofit. Новинка, що отримала порядковий номер 4 до назви, виділяється в першу чергу кольоровим екраном роздільною здатністю 88х88 пікселів (модель Vivofit 3 оснащувалася трансрефлективным екраном), на якому постійно буде відображатися сама необхідна інформація. Тобто, так, дисплей Vivofit 4 буде постійно включений. І навіть з постійно включеним екраном Vivofit 4 зможе працювати автономно до року на двох елементах живлення SR43.

У всьому іншому Vivofit 4 — типовий трекер активності. Він відстежує активність, вважає кроки, стежить за сном і не боїться води. Завдяки функції Move IQ трекер здатний визначати тип активності, будь то біг, їзда на велосипеді, плавання і т. д. Періодично вся зібрана інформація передається на смартфон, де встановлено фірмовий додаток Garmin Connect, завдяки чому користувач може переглядати різноманітну статистику, аналізуючи результати тренувань і відстежуючи прогрес у досягненні тих чи інших спортивних цілей. З мобільним пристроєм, будь то Android або iOS, трекер сполучається за допомогою бездротового інтерфейсу Bluetooth. Окремо наголошується, що трекер здатний зберігати у власній пам’яті дані за чотири тижні тренувань.

З іншого можна відзначити функцію Toe-to-Toe, яка дозволяє влаштовувати змагання зі своєю дитиною або іншому, у яких є фітнес-трекери vívofit jr. 2 або Vivofit 4.

Як було зазначено вище, трекер не боїться води. В даному випадку пристрій захищений від води згідно з рейтингом 5ATM, тобто, з ним можна приймати душ і плавати.

Як завжди, Garmin розробила для новинки безліч оригінальних браслетів, які пропонуються за ціною від $20 до $30.

Новинка вже доступна для придбання на сайті Amazon і радує, що Garmin знову знизила ціну – Vivofit 4 коштує $80, що на $20 дешевше попередника.

Джерело: Garmin