У вівторок, 25 липня, група компаній по розвитку USB 3.0, куди входять Apple, HP, Intel, Microsoft та інші компанії, анонсувала новий стандарт USB 3.2, який незабаром має замінити існуючу специфікацію під номером 3.1.

Новий стандарт, як і очікувалося, підтримує агрегацію до чотирьох підключень, при цьому максимальна швидкість передачі залишилася колишньою — 10 Гбіт/с. проте якщо використовувати два підключення зі швидкістю 10 Гбіт/с, продуктивність нового стандарту виявиться в два рази вище, ніж у нинішніх кабелів USB-C.

Звичайно, щоб користуватися всіма перевагами USB 3.2, потрібно буде придбати пристрій з його підтримкою, але, за словами представників консорціуму, навіть старий кабель USB 3.0 при підключенні до девайсів з новим стандартом зможе видавати швидкість до 2 Гбіт/с. Так що не треба поспішати надсилати свої дроти в сміттєве відро.

Коли USB 3.2 з’явиться в комп’ютерах Mac, поки невідомо, стандарт навряд чи виявиться в публічному доступі в цьому році. Як би те ні було, для Apple, ця новина є важливою, оскільки компанія відмовилася від звичних роз’ємів USB на користь USB Type-C, а значить зацікавлена у швидкому релізі нового стандарту.

Джерела:

ithelpblog.pro
appleinsider.ru