Сьогодні існує безліч варіантів використання гаджетів, які працюють під управлінням операційної системи Android. Вони призначені для забезпечення зручності і додаткового комфорту користувача.Припустимо, у вас є смартфон або планшет з HDMI виходом, який ви вирішили підключити до свого телевізора, щоб подивитися фільм на великому екрані.

Для багатьох користувачів це може здатися незручним, оскільки немає можливості дистанційно керувати процесом, як при використанні медіаплеєра. Але з такої ситуації можна знайти вихід. Якщо у вас є ще один пристрій на базі операційної системи Android, то ви можете взяти його і за допомогою спеціального безкоштовного додатку Tablet Remote, перетворити його на пульт для управління будь-яким гаджетом, який є у вашому розпорядженні. Досить просто встановити програму на обидва гаджета і налаштувати її відповідним чином.

Android: віддалене управління за допомогою Tablet Remote

 

Програму Tablet Remote призначена для управління процесами відтворення відео і музики. Вона дозволяє регулювати гучність звуку і яскравість зображення, а також відправляти команди «Відтворення», «Пауза», «Перемотування», «Перемикання між треками». Також у користувача є можливість подачі системних команд: «Назад», «Меню», «Додому», «Пошук». Також можна вводити текст на другому пристрої за допомогою екранної клавіатури. Для цього вам не потрібно володіти правами Root для обох пристроїв.

Налаштування

Щоб налаштувати цю програму для роботи, необхідно запустити її на обох пристроях. Далі необхідно включити на обох пристроях Bluetooth і підключити пристрої один до одного. Для цього необхідно вибрати пункт Connection – Scan Devices. Після того, як пристрої будуть виявлені, потрібно натиснути Make Device Discoverable.

Це дозволить відобразити пристрій у списку. Bluetooth за замовчуванням активується всього на 2 хвилини, тому обов’язково потрібно забрати у налаштуваннях кожного пристрою дане обмеження. Тепер на пристрої, якими ви хочете керувати, потрібно увійти в налаштування відкритою раніше і запущеної програми і натиснути на кнопку Setup. Далі необхідно включити такі опції, як «Enable Tablet Remote» і «Change The Input method For Tablet Remote». За допомогою всіх цих маніпуляцій, ви можете налаштувати віддалене керування Android.

Після завершення всіх налаштувань, можна буде натиснути на гаджеті, який використовується в ролі пульта дистанційного керування кнопку Remote. Після цього в ньому буде відкрито вікно, яке імітує той самий пульт управління. З допомогою нього ви зможете посилати на другий пристрій необхідні команди. Щоб включити повноекранний режим, необхідно використовувати в розділі налаштувань вашого додатки опцію Hide Status Bar. Дана програма чудово функціонує на телефонах і планшетах.

Можливість віддаленого керування

Використання даної можливості надає користувачеві певні переваги. По-перше, можна визначити місце розташування пристрою. По-друге, можна продзвонити девайс, примусово включивши максимальну гучність звукового сигналу. Крім того, якщо у вас є додаток для віддаленого управління з правами адміністратора, ви також зможете заблокувати телефон на відстані або стерти з пам’яті пристрою персональну інформацію.

Отже, припустимо, у вас є телефон на базі Android і вас зацікавила можливість віддаленого управління. Насамперед, необхідно переконатися в тому, що використовується на вашому пристрої версія Google підтримує таку можливість. Якщо в налаштуваннях Google ви побачите сторінку «Віддалене керування Android», значить з пристроєм можна працювати.

В іншому випадку, вам доведеться самостійно перевірити можливість установки оновлень. Після цього вам необхідно перейти до налаштувань і вибрати відповідний пункт, в якому для підтвердження вибору необхідно встановити одну або кілька галочок. На цьому роботу з налаштування віддаленого управління можна вважати завершеною. Слід враховувати, що пристрій не може самостійно приймати команди і здійснювати надсилання інформації про своє місцезнаходження, якщо у нього немає можливості виходу в мережу Інтернет.

Виходить, що необхідно включити підключення мобільного передачі цієї, за що з користувача звичайно ж буде стягуватися плат. Можна також налаштувати підключення за допомогою Wi-Fi. Однак відшукати пристрій з Wi-Fi можна лише у зоні покриття однієї точки доступу. Наприклад, так ви зможете продзвонити апарат, якщо втратили його будинку.

Android: дистанційне керування за допомогою браузера

Як через браузер зайти на сторінку віддаленого управління? Потрібно насамперед перейти з головної сторінки Google Play, а потім поступити наступним чином. Клікніть по ярлику «Налаштування», який розташований в правому верхньому куті. Після цього виберіть в меню пункт «Віддалене керування Android». Тепер ви зможете побачити на карті свій гаджет.

Інші можливості

За допомогою пристроїв на базі Android можна здійснювати віддалене управління комп’ютером. Існує такий додаток – Splashtop 2 – Remote Desktop для Android. Воно являє собою досить зручну і корисну програму, за допомогою якої ви можете настроїти віддалений доступ до вашого персонального комп’ютера.

Більше не має значення, де саме ви знаходитеся. Ви зможете управляти своїм комп’ютером з будь-якого місця, використовуючи для цієї мети пристрій на базі операційної системи Android. Це дуже зручно. Така можливість дозволяє завжди мати доступ до важливих даних, які зберігаються на жорсткому диску комп’ютера, навіть якщо ви знаходитесь від нього на великій відстані. Також можна відтворювати розважальний контент, який є на вашому комп’ютері, якщо ви цього захочете. Через планшет або телефон можна грати в будь-які ігри, які встановлені на вашому персональному комп’ютері.

Установка програми

Насамперед потрібно завантажити Android-версію зазначеної програми. Потім потрібно запустити додаток і зареєструватися в ньому за допомогою створення нового облікового запису. Для цього необхідно ввести свій пароль і адресу електронної пошти. Щоб увійти в комп’ютер через пристрій на базі Android, необхідно завантажити та встановити на комп’ютер програму Splashtop Streamer. Коли ви виконаєте всі ці дії, можна буде запустити програму і ввести свою електронну адресу та пароль.

Таким чином можна отримати повний контроль над інформацією, що зберігається на комп’ютері, зі смартфона або планшета. Варто розуміти, що для здійснення даних операцій обов’язковою умовою повинно бути підключення обох пристроїв до мережі інтернет. Зручність роботи при наявності таких можливостей операційної системи Andoird складно переоцінити. У сучасному світі можливість віддаленого управління необхідна для того, щоб отримати доступ до комп’ютера з будь-якої точки світу.