«Нова Пошта» повысила тарифы на основные услуги

З 25 жовтня 2018 року, «Нова Пошта» підвищила кілька тарифів на основні послуги, причому особливо підкреслила, що робить це вперше за останній рік. Прес-служба заявила, що компанії довелося змінити тарифи з урахуванням впливу інфляції і зростання цін на паливо, щоб утримати якість послуг і продовжувати інвестувати в розвиток мережі.

Зокрема, на 5 грн збільшується вартість відправки посилок з відділення у відділення вагою до 30 кг, а також за адресою. На 0,5 грн зростає доплата за 1 кг вантажів вагою більше 30 кг при доставці по Україні. Доставка вантажів по місту і області залишається без змін, актуальні тарифи можна дізнатися на сайті компанії.

«Ми підвищуємо тарифи лише на 2-5 гривень на основні послуги вперше з серпня 2017 року, тоді як ціни на паливо, від якого залежить багато чого в нашому бізнесі, зросли на 8 грн за літр за той же період, — говорить Олександр Бульба, директор «Нова Пошта». — Щоб зберегти і поліпшити якість доставки, ми змушені змінити тарифи».

За даними компанії, надійність її доставки вже досягає 99%, а клієнтам подобаються нововведення — 7 клієнтів з 10 готові рекомендувати його друзям, що є найвищим показником індексу лояльності (NPS) на ринку експрес-доставки.

Оператор також нагадав, що з 21 жовтня 2018 року майже 400 відділень «Нова Пошта» працюють 7 днів на тиждень без вихідних в різних містах, причому це не тільки Київ та міста Київської області, але й інші населені пункти. Зокрема, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Одеса, Харків, Хмельницький, Мукачево та Ужгород. Графік роботи відділень можна уточнити на сайті «Нова Пошта».

Нагадаємо, що раніше «Нова Пошта» відмовилася від почтоматов у відділеннях «Приватбанку» і заявила про плани розвитку власної мережі, в планах — 1000 зон самообслуговування до 2020 року.

Джерело: Нова Пошта