Серед українських покупців пристроїв на Android лідерство утримує Xiaomi Redmi Note 4.

За статистикою, українці в 2017 році найчастіше купували смартфони від Xiaomi і Samsung.

Гаджети цих двох брендів займають 9 з 10 позицій рейтингу.

Серед українських покупців пристроїв на Android лідерство утримує Xiaomi Redmi Note 4, який займає 2,6% ринку. Приблизно такі ж показники у який йде другим Xiaomi Redmi 4X. На третьому місці — Samsung Galaxy J5, причому 2016 року випуску. Четверту сходинку займає модель m3 note від Meizu.

Далі в списку ще п’ять апаратів від Samsung і один від Xiaomi. При цьому в сумі на десять самих популярних гаджетів в Україні припадає менше 20% від загального ринку Android-пристроїв.

Найпопулярнішим Android-смартфоном у світі, експерти назвали Samsung Galaxy J7, який займає 2% ринку мобільних пристроїв на ОС від Google. В Україні частка цього гаджета складає 1,7%, що дозволяє Galaxy J7 займати шосту сходинку українського рейтингу.

У той же час, за даними магазину MOYO (нагадує, що в цьому та інших магазинах Ви можете купити будь-який товар і повернути собі частину витрачених грошей через систему кешбека монета.иа), самим продаваним смартфоном в Україні став Samsung Galaxy J3 2016 року випуску. Друге місце також за бюджетником Samsung Galaxy J5 і теж 2016 року випуску. У списку ТОП-10 від Appbrain Galaxy J5 (2016) займає третє місце, а от J3 2016 року взагалі немає в десятці.