Національна поліція повідомила про підписання з компанією «Microsoft Україна» меморандуму про співробітництво у сфері інформаційної та кібербезпеки. Укладення угоди стало результатом зустрічі заступника Голови Національної поліції України Костянтина Бушуєва і генерального директора «Майкрософт Україна» Надії Васильєвої.

Під час зустрічі, яка відбулася сьогодні, 22 листопада 2017 року, її учасники обговорили питання співпраці в галузі інформаційних технологій, інформаційної та кібербезпеки. Заступник Голови і представник компанії-виробника програмного забезпечення також говорили про створення та модернізації інформаційної інфраструктури, забезпечення автоматизації, прозорості та контрольованості внутрішніх процесів.

Национальная полиция Украины сообщила о подписании с компанией “Microsoft Украина” меморандума

Костянтин Бушуєв зазначив, що досвід цієї всесвітньо відомої компанії є дуже важливим для Національної поліції України.

«Така співпраця допоможе нам у питаннях побудови комплексних рішень технічного забезпечення нашої діяльності в масштабах держави, застосування інновацій у сфері державного управління, а також оптимізації наявного ресурсу з метою зменшення впливу людського фактора на діяльність поліції», – зазначив заступник голови Нацполиции.

Також учасники зустрічі обговорили подальші перспективи розвитку взаємовідносин між Нацполицией і компанією-виробником програмного забезпечення. Зокрема, мова йшла про формування за допомогою Microsoft Україна своєрідного «ядра» з числа працівників Національної поліції, що відповідають за забезпечення інформаційної та кібербезпеки відомства.

Джерело: Національна поліція України