На картах Waze появилась вся снегоуборочная техника Киева

На початку цього року стало відомо, що КМДА і патрульна поліція Києва починають сотрудничатьс навігаційним сервісом Waze у рамках програми Kyiv Smart City. І ось зараз, схоже, це співпраця почало приносити перші плоди.

В начале этого года стало известно, что КГГА и патрульная полиция Киева начинают сотрудничать с навигационным сервисом Waze в рамках программы Kyiv Smart City. И вот сейчас, похоже, это сотрудничество начало приносить первые плоды.В начале этого года стало известно, что КГГА и патрульная полиция Киева начинают сотрудничать с навигационным сервисом Waze в рамках программы Kyiv Smart City. И вот сейчас, похоже, это сотрудничество начало приносить первые плоды.

Як стало відомо, тепер на картах Waze відображається вся снігоприбиральна техніка Києва. Вони будуть показуватися на дорогах відповідними піктограмами поряд з іншими «вейзерами».

Як повідомили ресурсу Autogeek в представництві Waze-спільноти в Україні, інформація про місцезнаходження техніки автоматично береться з GPS-маячків, встановлених в снігоприбиральних машинах. По ідеї, наступним логічним кроком у даному випадку має стати відображення на картах Waze всієї комунальної техніки Києва. Залишилося лише обладнати весь автопарк маячками.

«Якщо техніка стоїть в гаражі, вона не відображається. Береться інформація тільки з тих транспортних засобів, які виїхали на дорогу», — розповіли представники Waze в Україні.

Джерело: Autogeek