У мережі з’явилися перші фотографії дисплея майбутнього смартфона iPhone X Plus, зняті на фабриці LG у В’єтнамі. Судячи по зображенню, Apple планує зберегти характерний виріз під фронтальну камеру і датчики у верхній частині екрана як мінімум в рамках ще одного покоління своїх смартфонів.

Перші новини про те, що компанія LG стане другим постачальником OLED-екранів для смартфонів iPhone X / X Plus 2018 модельного року з’явилися ще на початку січня і навіть призвели до стрибка вартості акцій південнокорейського виробника. Перша партія екранів оцінювалася в 15 млн примірників. Нагадаємо, що LG вже постачає IPS-дисплеї для смартфонів iPhone 8 і iPhone 8 Plus, однак OLED-матриці для Apple раніше эскслюзивно випускала компанія Samsung.

Цифровий код на фотографіях дигитайзера вказує, що екрани були зроблені в листопаді 2017 року (46 тиждень), так що мова швидше за все йде про невеликий тестової партії дисплеїв, необхідних для тестування якості і, можливо, складання прототипів. Судячи по пропорціях, перед нами дійсно матриця більш великої 6,5-дюймовий OLED-моделі, яка, ймовірно, отримає позначення iPhone X Plus. Втім, не можна відкидати й інші варіанти (наприклад, рішення використовувати такі матриці в моделі iPhone 9 або ж внесення змін у фінальний варіант дизайну), так як точної інформації поки дуже мало.

Нагадаємо, що за чутками в поточному році Apple представить відразу три смартфона в стилі iPhone X з Face ID – дві преміум OLED-моделі на 5,8 (iPhone X) і 6,5 дюйма (iPhone Plus X) і більш доступний iPhone 9 з 6,1-дюймовим TFT-екраном. Останній отримає середні характеристики – дозвіл екрану на рівні 320-330 PPI і відповідає класу апаратну начинку (помітно слабкіше, ніж у iPhone X), що дозволить виробнику виставити початковий цінник на рівні $649-$749. Незважаючи на це, новинку все ж таки оснастять фронтальною камерою TrueDepth і системою ідентифікації Face ID, що дозволить уникнути необхідності використовувати сканер відбитків пальців, а значить, без проблем реалізувати безрамковий дизайн.

Джерело: GSMarena