Ви придбали смартфон з сканером відбитків пальців, але не користуєтеся цим біометричним датчиком, який у підсумку виявився марним для вас річчю?

Не варто засмучуватися: при бажанні ви легко і просто можете перетворити здавалося б даремний сканер відбитків пальців додаткову кнопку смартфона, яка зможе виконувати різні функції.
Зробити це можна за допомогою програми Fingerprint Quick Action, яке вам потрібно буде встановити на свій пристрій (і задати права адміністратора в меню налаштувань, розділ «Безпека» — > «Адміністратори пристрої»).
Після установки цього невеликого додатки сканер відбитків пальців вашого смартфона або планшета зможе виконувати наступні функції:
• Переклад пристрою в сплячий режим
• Кнопка «Додому»
• Відкрити панель сповіщень
• Відкрити/закрити шторку повідомлень
• Аналог кнопки живлення (вимагає наявності Root прав)
При цьому розробник Fingerprint Quick Action працює над додаванням у свою програму нових функцій, що працюють при торканні сканера відбитків пальців, над можливістю розпізнавання подвійного тапа по сканеру, над додаванням функцій працюючих після розпізнавання відбитку, а також додаванням підтримки Xposed framework.
Крім того, що для своєї установки, запуску і роботи основних функцій, програма не вимагає наявності root прав на смартфоні або планшеті, воно має ще одне незаперечне достоїнство: Fingerprint Quick Action вам обійдеться абсолютно безкоштовно.
[APP][6.0+][21/10/2016] Fingerprint Quick Action: http://forum.xda-developers.com/android/apps-games/app-fingerprint-to-unlock-t3466549