У 2009 році троє українців – Олексій Шевченко, Максим Литвин і Дмитро Лідер – заснували стартап Grammarly і запустили однойменний онлайн-сервіс перевірки правопису і граматики англійською мовою, яким зараз щодня користується 10 млн осіб. У рейтингу TopTenReviews сервіс Grammarly займає перше місце з оцінкою 9,68. Нещодавно компанія випустила мобільний додаток-клавіатуру Grammarly Keyboard для платформи iOS, а тепер аналогічне додаток став доступним і для власників мобільних пристроїв на базі Android.

Мобільна клавіатура Grammarly позиціонується в якості персонального редактора, який інтегрується з усіма мобільними додатками і мобільним браузером. З допомогою Grammarly Keyboard на смартфоні можна писати грамотні повідомлення електронної пошти, записи в соціальних мережах або повідомлення в месенджерах. Як відзначають розробники, всі тексти, набрані на клавіатурі Grammarly, завжди будуть виглядати професійними і грамотно складеними.

В 2009 году трое украинцев – Алексей Шевченко, Максим Литвин и Дмитрий Лидер – основали стартап Grammarly и запустили одноименный онлайн-сервис проверки правописания и грамматики на английском языке, которым сейчас ежедневно пользуется 10 млн человек. В рейтинге TopTenReviews сервис Grammarly занимает первое место с оценкой 9,68. Недавно компания выпустила мобильное приложение-клавиатуру Grammarly Keyboard для платформы iOS, а теперь аналогичное приложение стало доступным и для владельцев мобильных устройств на базе Android.  Мобильная клавиатура Grammarly позиционируется в качестве персонального редактора, который интегрируется со всеми мобильными приложениями и мобильным браузером. С помощью Grammarly Keyboard на смартфоне можно писать грамотные сообщения электронной почты, записи в социальных сетях или сообщения в мессенджерах. Как отмечают разработчики, все тексты, набранные на клавиатуре Grammarly, всегда будут выглядеть профессиональными и грамотно составленными.

Кожен раз, коли користувач вводить за допомогою клавіатури, Grammarly перевіряє, наскільки зрозумілим, ефективним і граматично правильним є текст. Для користувачів Grammarly Premium програма також запропонує найкращий вибір слів і порадить, як удосконалити стиль. Пропозиції по поліпшенню відображаються в верхній частині клавіатури, і користувач може прийняти зміну, просто натиснувши на нього. При бажанні можна дізнатися, чому Grammarly пропонує це виправлення. Для цього достатньо натиснути на запропоноване виправлення і прочитати пояснення.

Користувач також має можливість вибрати, які правила використовувати для перевірки — американської чи британської англійської, а ще — додати слова в особистий словник, щоб Grammarly не відзначав їх в якості орфографічних помилок.

Як відзначають розробники, щоб клавіатура Grammarly могла пропонувати виправлення і поліпшення, їй необхідно отримати доступ до того, що пише користувач. Для забезпечення конфіденційності інформації використовується шифрування та інші заходи. Крім того, клавіатура не має доступу до текстів, відзначеним як конфіденційні, таким як інформація про кредитні картки і паролі.

Надалі розробники мають намір додати в додаток підтримку безперервного введення тексту ковзанням пальця.

Додаток Grammarly Keyboard для Android доступна для завантаження в магазині Google Play Store.