Потрібно чесно зізнатися — наше життя занадто перенасичена різноманітними електронними пристроями, які іноді стають нездоланною перешкодою простому людському спілкуванню. Так, в одній австралійської сім’ї виявилося одночасно 12 сучасних гаджетів – телевізорів, смартфонів, планшетів.

Але, як відомо, клин клином вибивають. При активній участі Річарда Стиру, який очолює компанію Dolmio, було створено незвичайний пристрій PepperHacker.
З вигляду це звичайний подрібнювач перцю, однак крім своєї основної спеціальності» PepperHacker може на півгодини відключати Wi-Fi роутери, мобільні телефони і телевізори. Саме стільки часу, як правило, триває сімейний обід або вечерю.
Щоб привести пристрій у дію, досить зробити кілька характерних поворотів, необхідних для подрібнення перцю. Воно розраховане в основному на дітей, найбільш схильних до залежності від електронних пристроїв.
На думку Річарда Стиру, обід в колі родини або друзів – це засіб зближення людей, неминуща людська цінність, і ніякі сучасні технології не повинні цьому перешкоджати.