Всі ми вже давно знаємо, що операційна система Windows 10 Mobile, по суті, «мертва», нових моделей ніхто не розробляє, а сама Microsoft більше не зацікавлена в мобільному сегменті, принаймні, поки що. З урахуванням усього цього, виглядає досить дивним те, що у фірмовому онлайновому магазині Microsoft знову почали продаватися смартфони Lumia 2015 року. Насправді Lumia повернулися в магазин Microsoft ще 4 лютого, але довгий час їх повернення залишалося непоміченим.

Всього в онлайновому магазині Microsoft Store для покупки запропоновано чотири смартфона Lumia (в Україні через фірмовий магазин їх купити не вийде):

Lumia 950 XL – $499

Lumia 950 – $399

Lumia 650 – $199

Lumia 550 – $139

Зазначимо, що тільки флагманська модель Lumia 950 XL продається зі знижкою в розмірі $150 відносно початкової ціни. Всі інші стоять рівно стільки ж, скільки і на старті продажів.

Навіщо Microsoft повернула в продаж старі смартфони Lumia? Точно невідомо, але найбільш правдоподібним в даному випадку виглядає варіант розпродажі залежалих запасів смартфонів. Втім, є ще версія, що таким чином Microsoft хоче виправдатися в очах користувачів після недавнього припинення підтримки всіх push-повідомлень в більш старих версіях ОС Windows Phone 7.5 і Windows Phone 8.

Джерело: GSM Arena