На цей рік компанія Microsoft запланувала суттєве оновлення інтерфейсу операційної системи Windows 10. Розробка відповідного оновлення ведеться в рамках проекту з кодовою назвою Project Neon, перші скріншоти з напрацюваннями ми бачили на початку минулого місяця. І якщо хтось і сумнівався в достовірності тих зображень, то тепер ніяких сумнівів бути не повинно.

Microsoft «засветила» новый дизайн Windows 10В ході заходу Windows Developer Day компанія Microsoft сама злегка прочинила завісу таємниці над оновленням Project Neon. Показаний вище слайд з презентації софтверного гіганта демонструє той же інтерфейс, який ми бачили на перших скріншотах. Про новому інтерфейсі в даному випадку мова не йде взагалі, загальний підхід залишився колишнім, а внесені зміни, якщо судити за наявними зображеннями, носять косметичний характер, тобто малопомітні. Основний упор в Project Neon розробники роблять на використання анімації і різних візуальних ефектів розмиття в самих додатках. Це і недивно, враховуючи нинішній курс Microsoft на розвиток можливостей Windows 10, пов’язаних з 3D і HoloLens.
Ми вже раніше згадували новий ефект під назвою Acrylic, який забезпечує легке розмиття фону і різних елементів інтерфейсу додатків. Очікується, що Acrylic та інші зміни увійдуть в оновлення Redstone 3, про який компанія докладно розповість у ході майбутньої конференції розробників Build в травні.