Компанія Microsoft протягом деякого часу регулярно описує переваги Windows 10 для роботи на підприємствах. Нещодавно вона заявила в своєму блозі, що Windows 7 не відповідає вимогам сучасних технологій і організації повинні використовувати останню версію операційної системи.

Microsoft: Windows 10 является самой безопасной версией операционной системыТепер у блозі з’явилася чергова запис, де розповідається про поліпшення операційної системи в плані безпеки на підприємствах. Microsoft говорить, що намагалася створити надійну платформу на основі хмарних технологій і захистити своїх користувачів від різних загроз. На конференції RSA в середині лютого вона обіцяє надати додаткову інформацію з цього питання.
Зокрема, буде сказано про те, що АНБ додала Windows 10 і пристрої Surface список продуктів для роботи з секретними даними. Будуть описані поліпшені можливості режиму Surface Enterprise Management Mode (SEMM), розширені можливості керування пристроями на Windows 10, поліпшення Windows Defender Advanced Threat Protection (WDATP), можливість позбутися від паролів за допомогою Windows Hello та застосування Windows Analytics.
Що стосується роботи в АНБ, Surface Pro 3, 4 Pro і Book є єдиним пристроями на Windows 10, які відповідають високим запитам до безпеки. SEMM стане додатковим рівнем безпеки для них, який дозволить адміністраторам працювати з прошивкою пристроїв Surface Pro 4, Book і Studio. WDATP дозволить створювати власні правила виявлення шкідливих програм і знайдених за останні півроку загроз. Windows Analytics забезпечить моніторинг процесу розгортання, виявлення проблем та відстеження сумісності оновлень Windows 10.
Джерела:
oszone.net
blog.ithelp4you.in.ua