Раніше в цьому році корпорація Microsoft анонсувала додаток для спільної роботи під назвою Whiteboard і пообіцяла випустити його для всіх пристроїв Surface до кінця 2017 року. А вчора відбувся реліз попередньою версією Whiteboard для всіх пристроїв з операційною системою Windows 10.

Ранее в этом году корпорация Microsoft анонсировала приложение для совместной работы под названием Whiteboard и пообещала выпустить его для всех устройств Surface до конца 2017 года. А вчера состоялся релиз предварительной версии Whiteboard для всех устройств с операционной системой Windows 10.  Данное приложение позволяет нескольким людям совместно работать над документами и делиться результатами при помощи цифрового пера. При этом перо может использоваться для создания макетов, рукописных записей и работы с изображениями на виртуальной белой доске. Воспользоваться приложением может любой желающий, но для использования функций совместной работы потребуется, чтобы кто-то в группе был активным подписчиком Office 365. Whiteboard включает функции совместного рисования, распознавания геометрических фигур, преобразования таблиц, автоматического ретуширования таблиц. Пользователи могут делиться работами на нескольких устройствах, и каждая работа автоматически сохраняется для каждой доски.

Цей додаток дозволяє декільком людям спільно працювати над документами і ділитися результатами за допомогою цифрового пера. При цьому перо може використовуватися для створення макетів, рукописних записів і роботи з зображеннями на віртуальній білій дошці. Скористатися додатком може будь-хто, але для використання функцій спільної роботи потрібно, щоб хтось у групі був активним дописувачем Office 365. Whiteboard включає функції спільного малювання, розпізнавання геометричних фігур, перетворення таблиць, автоматичного ретушування таблиць. Користувачі можуть ділитися роботами на декількох пристроях, і кожна робота автоматично зберігається для кожної дошки.

 

Microsoft спочатку розгортає додаток Whiteboard тільки для редакцій Windows 10 англійською мовою. Підтримка додаткових мов повинна бути додана протягом декількох місяців. Завантажити додаток можна у магазині Windows Store.

Джерело: The Verge