Microsoft предлагает продлить расширенную поддержку ОС Windows 7 еще на три года, за отдельную плату

Термін підтримки операційної системи Windows 7 закінчиться 14 січня 2020 року. Але для тих користувачів, які не бажають або не можуть розлучатися з цією ОС, Microsoft передбачила можливість випуску додаткових оновлень безпеки – Extended Security Updates.

Такі оновлення безпеки будуть випускати протягом ще 3 років після завершення строку підтримки – до січня 2023 року. Але такі оновлення будуть платними. Їх планується продавати за оригінальною схемою. Платити за оновлення належить для кожного окремого комп’ютера, а з кожним наступним роком вартість підтримки буде збільшуватися. Оновлення Windows 7 Extended Security Updates будуть доступні для власників версій Windows 7 Professional і Windows 7 Enterprise з корпоративними ліцензіями. При цьому для передплатників Windows Software Assurance і/або Windows 10 Enterprise або Education передбачені знижки. Підписка Office 365 ProPlus буде працювати для пристроїв з оновленнями Windows 7 Extended Security Updates аж до січня 2023 року.

Клієнти, бажаючі дізнатися більше про Windows 7 Extended Security Updates, повинні зв’язатися зі своїм партнером або командою Microsoft для отримання додаткової інформації.

Джерело: zdnet