В цьому році компанія Microsoft представила ноутбук Surface Laptop на редакції операційної системи Windows 10 S. В ній можна працювати тільки з додатками з магазину Windows Store, що багатьох користувачів не радує.
Щоб обійти це обмеження, до кінця року систему можна безкоштовно оновити до версії Windows Pro 10. У вівторок було оголошено, що термін безкоштовного оновлення було продовжено до 31 березня 2018 року. Це дає бажаючим три зайві місяці на ухвалення рішення про перехід на Windows Pro 10. Windows 10 S є новим продуктом та підприємствам і організаціям може знадобитися час на визначення, підходить вона під їх потреби чи ні.

Microsoft не випускала окремого прес-релізу щодо продовження строків оновлення. Новина увійшла до складу анонсу доступності ноутбука Surface Laptop у нових країнах.
Багато вважають Windows 10 S суперечливий системою, яка нагадує Windows RT. В ній заблокована установка додатків на архітектурі Win32, щоб захистити від вірусів і підвищеної витрати енергії. Пристрої на цій системі рекомендуються в першу чергу для освітніх установ.
Джерело: oszone.net