В минулому році разом з випуском оновлень Windows 10 Fall Creators Update корпорація Microsoft прибрала з нього все API, пов’язані зі смартфонами. Це явно вказувало на те, що компанія не планує випускати нові смартфони в осяжному майбутньому. Разом з тим, Microsoft змістила фокус в бік концепції Always-Connected PC, щоб зробити ОС Windows 10 на комп’ютерних системах, що використовують процесори Snapdragon 835 та 845, а також LTE модеми.

Нові дані вказують, що Microsoft перемістила відповідні смартфонні API в прийдешнє оновлення Redstone 5, яке буде випущено пізніше в цьому році. Враховуючи повернення API в операційну систему, почали циркулювати чутки про можливий випуск до кінця року нового мобільного пристрою Surface Phone. Хоча чутки про швидкий вихід Surface Phone циркулюють вже протягом декількох років.

Останніми флагманськими смартфонами від Microsoft стали моделі Lumia 950 950 XL, випущені ще в 2015 році. І з тих пір періодично з’являються публікації про прийдешнє появі Surface Phone. За чутками, Project Andromeda як раз і може бути довгоочікуваним смартфоном. У той же час інші чутки стверджують, що це може бути два окремі пристрої. Ще одні попередні чутки запевняли, що Surface Phone буде орієнтований на сферу бізнесу і отримає підтримку стилуса. Нарешті, враховуючи зацікавленість Microsoft в технології гнучких дисплеїв, не виключається, що Surface Phone може отримати сгибаемый дисплей.

Джерело: gizmochina