Буквально позавчора стало відомо про велику уразливість в операційній системі macOS High Sierra, що дозволяє без введення пароля активувати «суперкористувача» — головного адміністратора, що має права на виконання будь-яких операцій. І ось вже на наступний день – менш ніж за 24 години – компанія Apple випустила відповідне виправлення, що усуває цю проблему. Те, з якою швидкістю на цей раз Apple відреагувала на проблему і вирішила її, гідно похвали.

Буквально позавчера стало известно о крупной уязвимости в операционной системе macOS High Sierra, позволяющей без ввода пароля активировать «суперпользователя» — главного администратора, имеющего права на выполнение любых операций. И вот уже на следующий день – менее чем за 24 часа – компания Apple выпустила соответствующее исправление, устраняющее эту проблему. То, с какой скоростью на этот раз Apple отреагировала на проблему и решила ее, достойно похвалы.  «Мы крайне сожалеем о допущенной ошибке и приносим извинения всем пользователям Mac, как за саму возможность этой уязвимости, так и за все беспокойство, которое она вызвала», — заявили в Apple. Само обновление безопасности стало доступно для загрузки из официального магазина Mac App Store еще вчера, причем его установка не доставляет вообще никаких хлопот, даже не требует перезагрузки. К настоящему времени оно уже должно было автоматически установиться на всех компьютерах Mac, как обещали в Apple.  Источник: The Verge

«Ми дуже шкодуємо про допущену помилку і приносимо вибачення всім користувачам Mac, як за саму можливість цієї уразливості, так і за всі занепокоєння, яке вона викликала», — заявили в компанії Apple.

Саме оновлення безпеки стало доступне для завантаження з офіційного магазину Mac App Store ще вчора, причому його установка не доставляє ніяких турбот, навіть не вимагає перезавантаження. До теперішнього часу воно вже повинне було автоматично встановитися на всіх комп’ютерах Mac, як обіцяли в Apple.

Джерело: The Verge