Mastercard заявила, что никогда не продавала пользовательские данные ни Google, ни кому-либо другому

Тиждень тому видання Bloomberg повідомило, що у Google є таємне угоду з Mastercard, яке дозволяє пошуковому гігантові отримувати дані держателів банківських карт цієї платіжної системи за покупок в звичайних магазинах. У Mastercard спочатку відмовилися коментувати ці чутки, але ось зараз компанія все ж опублікувала офіційну заяву.

Mastercard стверджує, що ці повідомлення не відповідають дійсності, а сама компанія ніколи не продавала дані про фінансові транзакції користувачів і не збирається робити це в майбутньому, оскільки це порушує правила захисту персональних даних.

У компанії пояснили, що при обробці транзакцій (сотні мільйонів операцій в день), вони бачать тільки номер картки, ім’я продавця, місцезнаходження, а також дату і суму угоди. При цьому персональні дані про власника картки та інформація про придбаний товар оператора платіжної системи недоступні.

«Ми не знаємо, який товар вибрав покупець, видимої є тільки дата транзакції і загальна сума, витрачена у торговій точці», — йдеться в повідомленні Mastercard.

У Mastercard нагадали, що працюють у повній відповідності нещодавно вступили в силу в Європі новими правилами захисту персональних даних (GDPR), а також пообіцяли і далі працювати над посиленням довіри клієнтів і користувачів.

Джерело: Mastercard