Будущее наступило. Представлен FlexPai – первый в мире складной смартфон с гибким экраном стоимостью от $1290

Китайська компанія Rouyu Technology, що спеціалізується на випуску матриць, представила перший у світі складаний смартфон з гнучким дисплеєм. Крім того, це також перший пристрій, побудоване на 7-нм чіпсеті Qualcomm Snapdragon 8150, який поки що не був представлений офіційно.

Новинка отримала назву FlexPai, в її основі – та ж концепція, яку пропонує Samsung в умовно позначеному Galaxy X. Це по суті планшет з 7,8-дюймовим AMOLED-екраном, що згинається навпіл, утворюючи апарат вже з двома 4-дюймовими екранами.

Maybe it’s just me maybe i’m wrong and already too old for all these upcoming new tech подвиги but I don’t think I will ever buy this kind of foldable devices… (FYI: FlexPai phone available tomorrow starting $1291 w/ 6+128GB / Video source https://t.co/Vxpk0HUlMX) #DeadOnArrival pic.twitter.com/sHAbMFjldr

— Steve H. (@OnLeaks) October 31, 2018

FlexPai має товщину всього 7,6 мм в розкладеному вигляді. У пристрої передбачений шарнірний механізм, який розрахований на 200 тис. згинань. За словами виробника, екран пройшов більше сотні тестів на міцність, падіння, вигин і розтягування. На тильній стороні смартфона (якщо розглядати його в складеному вигляді) розташована подвійна камера з модулями на 16 Мп з ширококутним об’єктивом і 20 Мп з телеоб’єктивом.

Це слайд-шоу потребує JavaScript.