lifecell запускает облачные сервисы для бизнеса — хранилище данных и их резервное копирование

Мобільний оператор lifecell запустив нові послуги для корпоративних клієнтів «Хмарне сховище для бізнесу» для роботи з файлами та «Безпека даних в хмарі» для резервного копіювання даних з пристроїв.

А налаштування зарезервованого копіювання хмара можуть налаштувати фахівці Комп’ютерної Допомоги «IT» безпосередньо в офісі або видалена. Замовити налаштування резервування можна за телефонами: +38(050)601-21-81; +38(093)68-22-898; +38(098)68-22-898 або на сайті www.install.co.ua

Нові сервіси дозволяють мати доступ до файлів з будь-якої точки в будь-який час і в той же час знати, що вони в безпеці, так як дата-центри оператора розміщені у Франкфурті (Німеччина). Компанія lifecell вважає, що ця пропозиція стане вдалою альтернативою зберігання важливих робочих файлів на окремих пристроях, їх пересилання за допомогою електронної пошти або запуску власного файлового сервера в рамках компанії.

«Хмарне сховище для бізнесу» — це сервіс, який забезпечує безпечний доступ до файлів з мобільних пристроїв і робочих комп’ютерів. Користувачі можуть завантажувати і синхронізувати файли для індивідуального або спільного використання, надавати спільний доступ із правом перегляду або редагування файлів. До того ж сервіс має широкий перелік адміністративних функцій і налаштувань, таких як дизайн інтерфейсу, дозволені типи файлів, термін зберігання і т. п.

Сервіс «Безпека даних в хмарі» — універсальна платформа для резервного копіювання даних в хмарне сховище і їх відновлення. Ця послуга гарантує відновлення важливої інформації при пошкодженні або втраті пристрою або під час хакерської атаки. Дані з фізичних і віртуальних серверів, ПК, смартфонів, веб-сайтів копіюються в хмару і алгоритмами шифрування AES 128/192/256.

Додатково функція Active Protection захищає від програм-вимагачів, таких як Petya (детальніше про вірус і як захиститися від нього читайте тут), WannaCry, Osiris. Хмарні послуги від lifecell мають гарантований рівень доступності сервісу — 99,9% та сертифікати ISO 27001; PCI-DSS; ISO 9001-2008.

Корпоративні клієнти lifecell можуть протягом одного місяця безкоштовно протестувати хмарні послуги без обмеження функціональності. Сервіс надається на умовах наступної оплати з оплатою тільки за використане місце в хмарі.

Джерело: lifecell