C 10:00 11.11 до 10:00 12.11. на AliExpress буде велика розпродаж! Обвал цін стосується всього: одягу, іграшок, постільної білизни, будь електроніки і побутової технікою. Товари розкуповуються швидко, адже 11.11 можна знайти товари з 90%-знижкою!

Ось кілька порад, як побільше заощадити при розпродажі. Спочатку складіть список товарів, які хочете купити. По кожному товару знайдіть декілька продавців — дивіться не тільки на низьку ціну, але і на кількість замовлень і відгуків.

Сподобалося – беріть, адже товари зникають швидко! Пам’ятайте про кэшбэк від Moneta.ua для покупців з України, для покупців з країн Росії і СНД epn.bz, а також можна встановити мобільний додаток через яке теж можна здійснювати покупки і повертати частину витрачених грошей . Якою б великою не була знижка у продавця, можна заощадити ще 5%! Запасіться подарунками рідним і близьким на всі свята! Користуйтеся моментом, адже така ситуація буває раз у році!!!

11.11 Aliexpress11.11 Aliexpressepn.bzepn.bzскачать мобильное приложение для кєшбекаскачать мобильное приложение для кєшбека

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Більш
150 магазинів

Високий
% кешбека

Зручний
висновок засобів

Оперативна
служба підтримки

Китайські магазини Автотовари
Одяг Аксесуари
Електроніка Книги
Подорожі Парфумерія і косметика
Дитячі товари Інше