Після родео минулого тижня, коли вартість Bitcoin за два дні зросла більш ніж на $5 тис., на цьому тижні спостерігалося відносне затишшя. Торги проходили в коридорі від $15 тис. до $17,5 тис.

После родео на прошлой неделе, когда стоимость Bitcoin за два дня выросла более чем на $5 тыс., на этой неделе наблюдалось относительное затишье. Торги проходили в коридоре от $15 тыс. до $17,5 тыс.  Но такое относительное спокойствие продолжалось недолго. Уже в субботу курс биткоин преодолел рубеж в $19 тыс. и достиг уровня в $19,5 тыс. В воскресенье рост цены криптовалюты возобновился, в результате чего был взят психологически важный рубеж в $20 тыс. По данным ресурса Coinmarketcap, стоимость Bitcoin установила очередной рекорд на отметке $20089 за одну криптомонету. Соответственно, капитализация криптовалюты достигла $326 млрд. Затем последовал небольшой откат до уровня $19,6 тыс.

Але таке відносний спокій тривав недовго. Вже в суботу курс биткоин подолав рубіж в $19 тис. і досяг рівня в $19,5 тис. У неділю зростання ціни кріптовалюти відновився, в результаті чого був узятий психологічно важливий рубіж в $20 тис. За даними ресурсу Coinmarketcap, вартість Bitcoin встановила черговий рекорд на позначці $20089 за одну криптомонету. Відповідно, капіталізація кріптовалюти досягла $326 млрд. Потім був невеликий відкат до рівня $19,6 тис.

Напомним, в конце прошлого месяца – 28 ноября – цена Bitcoin впервые преодолела рубеж в $10 тыс. Таким образом, менее чем за 3 недели стоимость криптовалюты увеличилась на следующие $10 тыс.Напомним, в конце прошлого месяца – 28 ноября – цена Bitcoin впервые преодолела рубеж в $10 тыс. Таким образом, менее чем за 3 недели стоимость криптовалюты увеличилась на следующие $10 тыс.

Нагадаємо, наприкінці минулого місяця – 28 листопада – ціна Bitcoin вперше подолала рубіж в $10 тис. Таким чином, менш ніж за 3 тижні вартість кріптовалюти збільшилася на наступні $10 тис.