Компанія Intel офіційно припинила підтримку операційної системи Windows 7 для своїх нових процесорів. А тепер, судячи з усього, цей шлях обрала для себе і компанія AMD. Справа в тому, що нові гібридні процесори APU AMD Raven Ridge також не підтримують Windows 7.

За даними користувача сервісу Reddit з ніком roflmaono, процесори AMD Raven Ridge не підтримують Windows 7, ймовірно, у зв’язку з проблемою ACPI в BIOS. Причому, обійти проблему не вдається навіть при використанні зовнішньої відеокарти. Така ситуація буде зберігатися до тих пір, поки не вийде оновлення BIOS для необхідних дозволів ACPI для Windows 7.

За даними представників служби підтримки виробників материнських плат, саме компанія AMD винна в такому положенні справ.

«Це не зміниться до тих пір, поки не будуть випущені оновлення BIOS, підтримують необхідні дозволи ACPI для Win7. Я тестував ситуацію на материнських платах ITX ASRock і Gigabyte. Я спілкувався з підтримкою ASRock, і вони звинувачують AMD, незважаючи на те, що це проблема з BIOS» – написав один з користувачів.

Джерело: segmentnext