Компания PocketBook запустила в Украине бесплатный облачный сервис PocketBook Cloud для объединения ридеров, смартфонов и ПК в единую экосистему чтения

Сьогодні, 14 лютого 2018 року, PocketBook оголосив про запуск в Україні хмарного сервісу PocketBook Cloud, який об’єднує рідери, смартфони і планшети в єдину екосистему для синхронізації установок, позицій читання і файлів електронних книг. Рішення підходить не тільки для тих, хто читає з допомогою електронного рідера компанії, але і для будь-смартфонів і планшетів за допомогою безкоштовного додатку PocketBook Reader для iOS і Android.

Сервіс PocketBook Cloud дозволяє почати читати книгу на рідері, а потім продовжити на смартфоні або планшеті з того ж місця, на якому читач зупинився на своєму PocketBook. Ця можливість стане в нагоді в тому випадку, якщо у фаната читання з’явилося трохи вільного часу (наприклад, в очікуванні своєї черги або під час поїздки в транспорті), які він захоче витратити не на соціальні мережі, а для того, щоб продожить читання книги. По приїзду додому завдяки синхронізації книгу можна буде продовжити читати з того ж місця на більш зручному рідері з E Ink-екраном.

PocketBook-Cloud-1-770x433PocketBook-Cloud-1-770x433
PocketBook-Cloud-2-770x433PocketBook-Cloud-2-770x433
PocketBook-Cloud-3-770x433PocketBook-Cloud-3-770x433
PocketBook-Cloud-4-770x433PocketBook-Cloud-4-770x433

Для авторизації на PocketBook Cloud необхідно ввести на всіх пристроях логін та пароль облікового запису BookLand.com. Після цього в кожному з гаджетів з’являться куплені на BookLand.com книги. Крім того, за допомогою сервісу можна синхронізувати між пристроями електронні книги, завантажені на смартфони, планшети та рідери іншими способами – наприклад, з комп’ютера або через браузер.

Для зберігання електронних книг і інших даних (установок і позицій читання) користувачам PocketBook Cloud надаються безкоштовно 2 ГБ простору в хмарі. Пізніше з’явиться можливість докупити додаткове місце – плануються тарифи з 5, 10 і 20 ГБ.

У компанії відзначили, що новий рідер PocketBook InkPad 3 буде поставлятися на ринок з вже передвстановленим сервісом PocketBook Cloud, а дві інші моделі PocketBook Touch HD і PocketBook Touch HD 2 отримають підтримку нового сервісу в одному з найближчих оновлення прошивки.

Джерело: PocketBook