KGI: Новый iPhone с 6,1-дюймовым ЖК-экраном не получит технологию 3D Touch, но будет значительно дешевле старших собратьев

Відомий аналітик KGI Securities Мін-Чі Куо запустив млин чуток щодо наступного покоління iPhone ще наприкінці минулого року. Зокрема, за прогнозом Мін-Чі Куо, в цьому році нас чекає три смартфона в стилі iPhone X з Face ID – дві преміум OLED-моделі на 5,8 та 6,5 дюйма і «дешевий» iPhone з 6,1-дюймовим TFT-екраном. Тепер же він надав додаткові подробиці щодо загадкового «бюджетного» iPhone.

У новому повідомленні аналітик, не видаючи інформаторів, стверджує, що 6,1-дюймовий iPhone отримає каркас, виконаний не з нержавіючої сталі, а з алюмінієвого сплаву, як у iPhone 8. Крім того, за словами Мін-Чі Куо, системна плата і акумулятор у самого доступного iPhone 2018 року будуть звичайними. Нагадаємо, у нинішньої моделі iPhone X встановлений двосекційний акумулятор і «бутерброд» з двох друкованих плат.

І хоча дизайн лицьової панелі потенційного бюджетного iPhone буде таким же, як у iPhone X, з прядкою вирізом під датчики системи Face ID, у пристрої буде використовуватися РК-екран IPS замість панелі OLED. Це серед іншого дозволить Apple зробити цю модель значно дешевше старших побратимів. Зокрема, аналітик каже, що 6,1-дюймова модель буде коштувати $700-$800, а не $1000.

Мін-Чі Куо згадує ще кілька параметрів, за якими «молодшенький» буде програвати iPhone X і iPhone X Plus (назви приблизні) – одинарна камера замість здвоєною і 3 ГБ ОПЕРАТИВНОЇ пам’яті замість 4 ГБ. Також Куо стверджує, що 6,1-дюймова модель не отримає підтримки технології 3D Touch, яка присутня у всіх iPhone кількох останніх років, за винятком моделі iPhone SE, і екрану дозволяє розпізнавати силу натиснення.

Так, поки ще занадто рано говорити про нових iPhone, але Мін-Чі Куо не раз робив правильні прогнози щодо Apple. Можливо, і цей прогноз аналітика виявиться вірним, але перевірити це ми зможемо тільки у вересні.

Джерело: The Verge