Кожен з нас так чи інакше любить слухати мужзыку. Сучасна техніка дає нам масу можливостей для того що б робити це спільно з кимось, або самостійно. Правда, людина, яка слухає музику в навушниках, перебуваючи на вулиці, може не помітити сигналів небезпеки, що посилаються навколишнім світом. Часто, навушники стають причиною ДТП або роблять своїх господарів легкою здобиччю для грабіжників. Як повідомляє портал Itc.ua нова лінійка гаджетів від Samsung дозволить меломанам насолоджуватися улюбленими композиціями, не втрачаючи зв’язок з навколишнім світом.

Каждый из нас так или иначе любит слушать музыку. Современная техника дает нам массу возможностей для того что бы делать это совместно с кем-то, либо самостоятельно. Правда, человек, который слушает музыку в наушниках, находясь на улице, может не заметить сигналов опасности, посылаемых окружающим миром. Часто, наушники становятся причиной ДТП или делают своих хозяев легкой добычей для грабителей. Как сообщает портал Itc.ua, новая линейка гаджетов от Samsung позволит меломанам наслаждаться любимыми композициями, не теряя связь с окружающим миром.  Компания Samsung поделилась информацией об успехах своего подразделения C-Lab, представляющего собой инкубатор для перспективных проектов. На этот раз речь идёт о выпуске линейки акустики S-Ray (сокращённо от Sound-Ray), состоящей из трёх устройств. Фактически, эти продукты представляют собой динамики, выполняющие роль наушников, так как их звучание может слышать только один человек. Идея заключается в том, чтобы люди могли слушать музыку или смотреть видео со звуковым сопровождением без необходимости носить что-то на голове, сохраняя возможность слышать окружающий мир.

Компанія Samsung поділилася інформацією про успіхи свого підрозділу C-Lab, що представляє собою інкубатор для перспективних проектів. На цей раз мова йде про випуск лінійки акустики S-Ray (скорочено від Sound-Ray), що складається з трьох пристроїв. Фактично, ці продукти являють собою динаміки, що виконують роль навушників, так як їх звучання може чути тільки одна людина. Ідея полягає в тому, щоб люди могли слухати музику або дивитися відео зі звуковим супроводом без необхідності носити щось на голові, зберігаючи можливість чути навколишній світ.

Поки не уточнюється, яким чином в пристроях S-Ray реалізована блокування видаваного звуку для інших людей. Як правило, для таких цілей застосовуються вузькоспрямовані мов, але вони не дозволяють повністю ізолювати звук. Спочатку в лінійку S-Ray увійшли три моделі динаміків. Дві новинки є компактними портативними пристроями. Ще одна версія являє собою носиться на шиї гаджет. Остання модель, мабуть, є найбільш цікавою серед всіх продуктів, так як виконана в носимом форм-факторі. На жаль, будь-які технічні характеристики анонсованих пристроїв не повідомляються. Також не уточнюються відомості про терміни початку продажів і рівень цін акустичних систем серії S-Ray.