Нещодавно компанія Intel створила новий бренд для високопродуктивних процесорів Core i9. Таки чіпи призначені для сегмента HEDT (high-end настільні). Пристрої серії Core i9 відрізняються збільшеною кількістю обчислювальних ядер, ліній PCIe і більш високою ціною. Але обмежуватися лише настільним сегментом в Intel не мають наміру.

Недавно компания Intel создала новый бренд для высокопроизводительных процессоров Core i9. Таки чипы предназначены для сегмента HEDT (high-end desktop). Устройства серии Core i9 отличаются увеличенным количеством вычислительных ядер, линий PCIe и более высокой ценой. Но ограничиваться лишь настольным сегментом в Intel не намерены.  Как сообщает ресурс Techpowerup, компания Intel планирует запустить линейку процессоров Core i9 и для ноутбуков. Предполагается, что уже в скором времени на рынок поступят мобильные процессоры серии Core i9-8000 Coffee Lake-H, которые получат 6 вычислительных ядер и поддержку одновременного выполнения 12 потоков инструкций. Также сообщается о наличии 12 МБ кэш-памяти третьего уровня.  Ожидается, что первым в новой линейке станет чип Core i9-8950HK. Он может использоваться для создания 17-дюймовых игровых ноутбуков с 4K дисплеями и одной или двумя высокопроизводительными видеокартами.  Источник: Techpowerup

Як повідомляє ресурс Techpowerup, компанія Intel планує запустити лінійку процесорів Core i9 і для ноутбуків. Передбачається, що вже незабаром надійдуть на ринок мобільні процесори серії Core i9-8000 Coffee Lake-H, які отримають 6 обчислювальних ядер і підтримку одночасного виконання 12 потоків інструкцій. Також повідомляється про наявність 12 МБ кеш-пам’яті третього рівня.

Очікується, що першим в новій лінійці стане чіп Core i9-8950HK. Він може використовуватися для створення 17-дюймових ігрових ноутбуків з 4K дисплеями і однією або двома високопродуктивними відеокартами.

Джерело: Techpowerup