Більшість людей не в змозі відразу по пам’яті назвати всі свої паролі, що складаються з комбінації цифр, рядкових і заголовних букв латиниці. Але без цього розмаїття, користувачі не зможуть забезпечити конфіденційність своїх персональних даних, електронної пошти, особистої інформації і захист грошових коштів на рахунках, тому час від часу доводиться придумувати нові унікальні комбінації з подальшим їх вивченням. Враховуючи зростаюче незручність через необхідність постійно запам’ятовувати складні паролі, програмісти Intel і Lenovo колективно шукають рішення, яке дозволить зняти це тяжкий тягар з сучасних людей і стане оптимальною альтернативою для популярної нині заходи безпеки.
Ініціатором заміни паролів сканерами відбитків пальців виступає Lenovo. Тільки при цьому компанія пропонує провести глобальне перевлаштування допомогою однієї загальної для усіх технології, яку підтримають інші найбільші транснаціональні корпорації з виробництва програмного забезпечення для різного роду комп’ютерів, гаджетів, а також операційних систем, такі, як Google, Microsoft, PayPal, Samsung та інші гіганти. Оскільки технологія UAF (Universal Authentication Framework) вже використовується в процесорах Intel Core сьомого і восьмого покоління і виявлено зону з сертифікатами FIDO, реформування можна проводити на цій базі.

Дактилоскопічні датчики вже присутні в деяких марках комп’ютерів, але не отримали активного поширення із-за того, що на цю ідею, наприклад, велика частина виробників ноутбуків відгукнулася вкрай мляво. Надія розробників Lenovo на те, що співпраця з Microsoft за підтримки Intel Online Connect дасть початок масового виробництва процесорів і спонукає виробників лептопів вводити цю опцію в свій продукт активніше, абсолютно обґрунтовано. Адже їм залишиться тільки ввести сканер дактилоскопічного відбитку в тачпад, все інше вже буде забезпечено процесорами. Пропонована система вже працює на Yoga 920, IdeaPad 720S, останніх версіях ThinkPad X1 Tablet і ThinkPad X1 Carbon.

Джерело: mspoweruser.com