Instagram тестирует функцию создания текстовых сообщений в «Историях» и уведомления о скриншотах

В Instagram почалося тестування нової можливості під назвою Type в межах функції «Історії». За допомогою Type користувачі зможуть ділитися повідомленнями, що складаються виключно з текстової інформації, що являє собою альтернативу фотографій у відео. Ще в грудні почалося тестування нової можливості серед користувачів в Японії, а тепер до тестування долучилися і деякі групи користувачів з Європи.

При створенні нової історії в нижній частині екрана в спеціальному меню вибору тепер з’являється опція Type. Коли вона обрана, користувач може ввести текстове повідомлення, вибрати бажаний фон і шрифт, додати смайлики. Функцію Type навряд чи можна назвати повністю новою можливістю. Раніше в Instagram можна було досягти такого ж результату, просто затока вибрану фотографію потрібним кольором в якості фону і додавши зверху текст. Тепер створення текстових повідомлень в історіях буде більш простим і швидким процесом. Кількість необхідних дій скорочено на кілька кроків. У той же час в Type є можливість використання фотографії в якості фону. Поки не уточнюється, коли функція Type стане доступною всім користувачам Instagram.

 

Разом з тим, в Instagram тестується ще одна нова функція – повідомлення про скріншотах. Деякі користувачі почали бачити спливаюче повідомлення, яке виникає після того, як вони зробили скріншот. У повідомленні говориться, що в наступний раз, коли користувач зробить скріншот історії, що розмістив її користувач отримає відповідне повідомлення.

Джерело: The Verge