Компанія Huawei продовжує розвивати лінійку смартфонів під брендом Honor і випустила вдосконалену версію Honor 6C. Пользовательское руководство Honor 6C Pro появилось в сети до анонса смартфона  Когда мы покупаем какой-то смартфон, то в коробке мы обязательно находим пакет документов, включающий в себя гарантийные обязательства, пользовательское руководство и скрепку для извлечения SIM‑карты, там, где это нужно. Как правило, мало, кто тратит время на изучение инструкции, где, в частности, обозначены органы управления устройством. Но сегодня мы не можем не обратить внимания на эту для кого-то бесполезную бумажку, ведь она позволила нам кое-что узнать о Honor 6C Pro.  Honor 6C Pro отримав дисплей з роздільною здатністю 1280х720 пікселів при розмірі діагоналі 5,2 дюйма, передню 8-мегапіксельну основну камеру і на 13 мегапікселів з діафрагмою f/2.2. Апаратною основою девайса став восьмиядерний чіпсет МТ6750 в зв’язці з 3 Гб оперативної пам’яті, а власної дано 32 Гб. Укладена начинка в металевий корпус товщиною 7,65 мм і всередині ховається акумулятор ємністю 3000 маг. Заявлена підтримка двох сімок, карт microSD до 128 Гб (гібридний лоток), Wi-Fi, GPS і є сканер відбитків пальців. Працює Honor 6C Pro під управлінням оболонки EMUI 5.1 на основі Android 7.0 Nougat. У Франції за смартфон запросили цінник в 179 євро, і його вже можна придбати і в Україні: https://www.citrus.ua/shop/goods/mobile/189/494119.

Пользовательское руководство Honor 6C Pro появилось в сети до анонса смартфона  Когда мы покупаем какой-то смартфон, то в коробке мы обязательно находим пакет документов, включающий в себя гарантийные обязательства, пользовательское руководство и скрепку для извлечения SIM‑карты, там, где это нужно. Как правило, мало, кто тратит время на изучение инструкции, где, в частности, обозначены органы управления устройством. Но сегодня мы не можем не обратить внимания на эту для кого-то бесполезную бумажку, ведь она позволила нам кое-что узнать о Honor 6C Pro. Пользовательское руководство Honor 6C Pro появилось в сети до анонса смартфона  Когда мы покупаем какой-то смартфон, то в коробке мы обязательно находим пакет документов, включающий в себя гарантийные обязательства, пользовательское руководство и скрепку для извлечения SIM‑карты, там, где это нужно. Как правило, мало, кто тратит время на изучение инструкции, где, в частности, обозначены органы управления устройством. Но сегодня мы не можем не обратить внимания на эту для кого-то бесполезную бумажку, ведь она позволила нам кое-что узнать о Honor 6C Pro.

Так само рекомендуємо ознайомиться з користувальницьким керівництвом смартфона Honor Pro 6C

Коли ми купуємо якийсь смартфон, то в коробці ми обов’язково знаходимо пакет документів, що включає в себе гарантійні зобов’язання, керівництво користувача і скріпку для витягання SIM‑карти, там, де це потрібно. Як правило, мало, хто витрачає час на вивчення інструкції, де, зокрема, позначені органи управління пристроєм. Але сьогодні ми не можемо не звернути уваги на цю для кого-то непотріб папірець, адже вона дозволила нам дещо дізнатися про Honor 6C Pro.

пользовательское руководство смартфонам Honor 6C Pro Honor 6C Pro пользовательское руководство смартфонам Honor 6C Pro Honor 6C Pro

У квітні цього року Huawei випустила смартфон Honor 6C, а тепер вирішила повернутися до нього і вдосконалити його. Побіжного погляду на керівництво вистачило, щоб зробити кілька висновків про новинку:
смартфон получил модельный номер JMM-L22смартфон получил модельный номер JMM-L22

  • смартфон отримав модельний номер JMM-L22, і він доступний на ринку європейських країн;
  • є встановлена ОС Android Nougat з оболонкою EMUI 5;
  • є комбінований слот для SIM-карт і карти microSD.

Джерело: andro-news.com