Ізраїльська компанія Cellebrite заявила про можливість злому будь-якої моделі iPhone, однак методів злому представники компанії не розкривають.

В ізраїльській компанії Cellebrite заявили про те, що її фахівці знайшли спосіб обходу захисту в будь-якому iPhone. Це стосується пристроїв з iOS 11, так і з більш ранніми операційними системами. Про це повідомляє Forbes.

Саме до ізраїльським фахівцям в області кібербезпеки американські поліцейські зверталися для розблокування iPhone 8, адже компанія Cellebrite є основним урядовим підрядником США у сфері розблокування мобільних пристроїв.

Ізраїльська компанія також заявила, що може втручатися у безпеки операційних систем від iOS 5 до iOS 11 будь-яких пристроїв Apple, зокрема iPhone, iPad, iPad mini, iPad Pro і iPod touch.

Cellebrite є основним урядовим підрядником США у сфері розблокування мобільних пристроїв.

Як розповідають в компанії Cellebrite, сервіс розблокування може визначити або вимкнути PIN-код, інші паролі і коди доступу. Посилаючись на свої джерела в компанії, видання Forbes відзначає, що вартість послуги коштує 1500 доларів.

Джерело: 24tv.ua