Абсолютно несподівано компанія Google оголосила про припинення існування фірмового платіжного сервісу під назвою андроїд Pay, який був запущений в кінці 2015 р. Для цього буде жити єдина платформа Google Pay. Цей сервіс доступний для потенційних власників девайсів з операційкою android.

По утверждению разработчиков, все сделано для рядовых пользователей, поэтому функционал системы остался прошлым. В результате данного функционал системы оставили прошлым. Пользователи в большинстве своем не любят изменений, когда приходится получать новые навыки в обществе, это вызывает возмущение. Это вызывает возмущение. Реакция людей потом изменяется, ежели модернизация является не менее комфортной в сопоставлении с прошлым сервисом. Программисты Google решили не рисковать и оставить функционал системы прошлым. Осуществлять покупки в web-сети сейчас становиться не менее неопасно и комфортно. Сведения о платежах сохраняются в Google-аккаунтах. При копировании материалов для интернет-изданий — обязательна прямая открытая для поисковых систем ссылка. Он даст возможность расплачиваться, используя информацию, сохраненную пользователем в аккаунте Google (Google Account). Андроид Pay появился в нынешнем году как платёжная система для телефонов, планшетов и остальных девайсов, работающих под управлением андроид.  Источник: Google запустила сервис платежей Google Pay, общедоступный во всех продуктах компании © Hi-Tech Новости

За твердженням розробників, все зроблено для рядових користувачів, тому функціонал системи залишився минулим. В результаті даного функціонал системи залишили минулим. Користувачі в більшості своїй не люблять змін, коли доводиться отримувати нові навички в суспільстві, це викликає обурення. Це викликає обурення. Реакція людей потім змінюється, якщо модернізація є не менш комфортною в зіставленні з минулим сервісом. Програмісти Google вирішили не ризикувати і залишити функціонал системи минулим. Здійснювати покупки в web-мережі зараз ставати не менш безпечно і комфортно. Відомості про платежі зберігаються в Google-акаунтах. При копіюванні матеріалів для інтернет-видань — обов’язкове пряма відкрита для пошукових систем гіперпосилання. Він дасть можливість розплачуватися, використовуючи інформацію, збережену користувачем в обліковому записі Google (Google Account). Андроїд Pay з’явився в нинішньому році як платіжна система для телефонів, планшетів, і інших девайсів, що працюють під управлінням андроїд.

Джерело: Hi-Tech Новини