Пошуковою гігант Google має намір в третьому кварталі наступного року представити ноутбук під власним брендом Pixel, що працює на новій гібридної ОС. Система представляє з себе гібрид Android і Chrome OS і, можливо, замінить собою останню, надавши користувачам розширені можливості першою на персональних комп’ютерах.

Очікується, що попередню версію ОС Andromeda компанія продемонструє вже 4 жовтня 2016 року під час чергової презентації, однак перший продукт, що працює на новій системі, з’явиться на ринку не раніше третього кварталу наступного року, тобто через рік. В даний час повідомлено, що їм стане ультрабук Pixel 3, що носить кодове ім’я Bison.
За даними джерела, ноутбук повинен бути дуже тонким, менше 10 мм завтовшки, з 12.3-дюймовим дисплеєм, процесором Intel Core m3 або Core i5, 8 або 16 ГБ оперативної пам’яті і 32 або 128 ГБ на диску, підтримкою стилусів Wacom, сканером відбитків пальців, двома портами USB-C, стреодинамиками, 3.5-мм роз’ємом для навушників, клавіатурою з підсвічуванням, скляним тачпадом з тактильним вібро-віддачею і визначенням сили натискання, як у MacBook, а також акумулятором на 10 годин автономної роботи.