Компанія Google анонсувала Android Go, оптимізований варіант платформи Android, призначений для оснащення молодших моделей смартфонів, що поставляються з невеликим розміром оперативної пам’яті.

Очікується, що проект допоможе виробникам налагодити випуск функціональних і дешевих пристроїв, доступних для широких мас, в умовах постійного зростання системних вимог сучасного. Постачання пристроїв з Android Go планується почати в 2018 році.

В основі Android Go лежать штатні оптимізовані системні компоненти платформи Android O, здатні забезпечити ефективну та комфортну роботу на пристроях, що мають 1 Гб оперативної пам’яті і менше. Другою ланкою є спеціально оптимізований набір додатків Google Apps, який адаптований для зменшення споживання пам’яті, місця постійного сховище і трафіку. В тому числі підготовлені спеціальні скорочені варіанти перегляду відео YouTube Go, браузера Chrome і екранної клавіатури Gboard.

В каталозі Google Play для малопотужних пристроїв в першу чергу будуть пропонуватися програми, спеціально розроблені для пристроїв з невеликим ОЗП. При цьому при бажанні користувач зможе встановити і будь-яке інше додаток з Google Play.

Джерела:

ITHelpblog.pro

opennet.ru