Компанія Google презентує майбутнє кардинальне оновлення магазину Google Play. Найбільшу увагу викликає опція Instant Apps, що дозволяє, використовуючи потокову передачу даних, провести тестування програми без попередньої установки його на смартфон.

Опція Instant Apps допомагає визначитися, наскільки підходить купується додаток або гра ще до внесення оплати за встановлення платній версії. Раніше діяла система повернення грошей за платні додатки в разі відмови від нього протягом двох годин. Опція Instant Apps значно спрощує процес вибору потрібної програми.

Перша згадка про розробку Instant Apps з’явилося в травні 2016 року, однак підтримку додатків такої опції в Google почали тільки в січні 2017 року. В даний час підтримують опцію Instant Apps не так багато додатків: пошуковик авіаквитків, авто і готелів Skyscanner, сервіси для відео Red Bull TV і Vimeo, додатки Onefootball, BuzzFeed і NY Times-Crossword. Іншим розробникам знадобиться час, щоб адаптувати ПЗ під нову функцію.

Для апробації нової опції достатньо натиснути кнопку «Спробувати» в магазині Google Play. Пробне тестування можливо тільки з додатками, що підтримують Instant Apps. Незважаючи на офіційний реліз, нова можливість підтримується далеко не всіма пристроями і не у всіх країнах.

Джерело: 24gadget.ru